Najděte nové radosti ze života

Myslíme si, že masáže pomáhají duši stejně jako tělu. Proto nám záleží i na detailech. Na prostředí, materiálech, kvalitě olejů.
Záleží nám na tom, aby pro vás byla masáž zážitkem, za kterým se budete vracet. Vyberte společně s námi tu pravou a přesvědčte se sami:

Hawai

Tradiční hawajská masáž, která uvolní nejen ztuhlé svaly, ale také energetické bloky. Díky tomu při masáží zažijete naprostou relaxaci a uvolnění.

Hawai luxus

Vychází z tradiční hawajské masáže. Jedná se o masáž celého těla, stimuluje krevní oběh, hluboce harmonizuje a relaxuje.

Hot stones

Dodejte svému tělu rovnováhu pomocí této starobylé procedury. Horké lávové kameny z Vašeho těla odvedou negativní energii, zbaví Vás bolesti a stimulují akupresurní body.

Sportovní/zdravotní masáž

Masáž, která dokonale uvolní Vaše svaly i klouby a zbaví Vás bolesti. Pod prsty našich masérek navíc snadno zapomenete na všechny starosti a odejdete od nás uvolnění a zrelaxovaní.

Aroma masáž

Uvolňující masáž s účinky éterických olejů, která Vás snadno zbaví stresu, napětí i bolestí hlavy. Navíc posílí Vaši imunitu a zharmonizuje Vaše tělo a mysl.

Baňkování

Tradiční čínská masáž, která pomůže nejen při léčbě svalů, ale díky přikládání baněk na akupunkturní body a reflexní místa, dokáže stimulovat činnost vnitřních orgánů a vy se tak cítíte mnohem lépe.

Anticelulitidní baňkování stehen a hýždí

Energetická masáž stehen a hýždí baňkou zaměřená na prokrvení problémových partií, vhodná v kombinaci s očistnou kůrou.

Reflexní terapie

Harmonizující masáž nohou pracující s reflexními body, která sladí Vaše tělo a duši do rovnovány.

Čínská tlaková masáž

Masáž zaměřená na očistu těla, stimuluje energetické dráhy včetně bodů, které na nich leží. Zaměřuje se na pokožku, svaly, čistí lymfatický systém.

Peeling celého těla

Odpočinek a pročištění pokožky najednou. Přesně to Vám přinese peelingová masáž. Příjemnější způsob boje proti vráskám, celulitidě a akné nenajdete.

Lymfatická masáž

Masáž, při které se nejen uvolníte, ale zbavíte se i problémů, se kterými Vám klasická masáž nepomůže. Díky lepšímu proudění mízy v těle zmizí otoky, učinná je v boji s celulitidou, ale především posiluje Vaši imunitu a je tak vhodná po prodělané nemoci.

Lymfatická masáž obličeje baňkami

Mírným podtlakem baňky docílíme hlubokého prokrvení - liftingu obličeje, který dosahuje až
do spodní vrstvy a tím zvýší přísun živin ke tkáním. Po masáži je Vaše kůže prozářená, vyhlazená a napnutá.

Masáž obličeje polodrahokamy

Jedinečná zkrášlující masáž, při níž se vybrané a speciálně tvarované polodrahokamy přikládají na obličej, krk a dekolt, kde společně s regenerační masáží působí příznivě na drobné svaly, kůži a jemnou pleť v oblasti obličeje. Celkově jde o vynikající terapeutickou relaxaci.

Medová masáž

Medová masáž je očistná procedura, která zbaví Vaše tělo toxinů a vyčistí zanesené póry, odstraní stres.

Thajská masáž

Starobylá thajská masážní technika zaměřená na intenzivní protažení celehé těla. Díky pestrému využití protahovacích manévrů a prací s energetickými dráhami dosáhneme jediněčného pocitu harmonie a zároveň hluboké svalové uvolněnosti.