Všímám si maličkostí. Ty totiž řeknou o kvalitě více než okázalý luxus. Když se dotknu stolu, chci cítit dřevo. Když jsem na masáži, nic mě nesmí tlačit. Když přicházím, obsluha se musí usmívat. Jsem tak náročný? Myslím, že ne.

Luxury Spa

Vybavení z masivu

Žádné sériově vyráběné lamino. Celé prostory Luxury Spa byly vytvářeny s důrazem na přírodní barvy a vzory. Tomu byl podřízen i pečlivý výběr materiálů - kámen, masiv, pískové barevné tóny, jemné vzory dlaždic a obkladů. Vše propracováno do nejjemnějších detailů. V Luxury Spa najdete nejkvalitnější nábytek z masivu vyrobený na míru.

Luxury Spa

Profesionální masážní lehátko

Nadstandardně polstrovaný výškově nastavitelný stůl byl originálně navržen tak, aby splňoval kritéria pohodlí bez nepříjemného tlačení švů nejen v oblasti těla, ale zejména v oblasti obličeje. Neméně důležitým prvkem byla estetické hodnota, kterou v Luxury Spa vytváří dřevěné řešení z přírodního masivu.

Luxury Spa

Oleje míchané na míru

Abychom měli jistotu, že dostáváte jen to nejlepší, necháváme si míchat vlastní oleje. Jemné, šetrné k pokožce a originální. V Luxury Spa se můžeme pyšnit organickou čistotou kosmetických a tělových produktů s výjimečnou účinností, díky nimž Vašemu tělu dopřejete duševní klid, relaxaci a vnější krásu.

Luxury Spa

Příjemné osvětlení

Po vašem příchodu ztlumíme světla. Sami si je můžete kdykoliv upravit, abyste se cítili naprosto pohodlně. Propracovaný systém ovladatelného osvětlení v kombinaci s vizuálně hřejivým světlem aromaterapeutických svíček dotváří úžasnou a harmonickou kulisu celého místa Luxury Spa.

Luxury Spa

Vířivka, jakou jinde nenajdete

Před masáží se rozehřejete a uvolníte v naší na míru navržené vířivce obložené dřevem. Dokonalá ergonomie na míru vyrobené vířivé vany pro Luxury Spa nabízí veškerý komfort nadstandardní vodní masáže. Pohodlně se můžete usadit v několika lehátkách v různých hloubkách s různým zacílením masážních trysek.

Luxury Spa

Když každý krok hřeje

Teplo je nanahraditelné. Nic Vás neobalí takovou pohodou jako optimálně vyhřáté prostředí. Teplota veškerých prostor Luxury Spa je centrálně řízena ve spojení s výkonnou vzduchotechnikou. Maximální tepelnou pohodu umocňuje také podlahové vytápění, hřející Vás při každém Vašem kroku.

Luxury Spa

Radost se nadechnout

Veškeré prostory Luxury Spa jsou klimatizovány na příjemnou teplotu a současně vybaveny výkonnou vzduchotechnikou odvádějící vlhkost, nečistoty a alergeny z prostředí ve kterém se pohybujete. Celý systém pracuje tak, aby vytvářené klima maximálně podporovalo duševní pohodu a snadné a zdravé dýchání.

Luxury Spa

Osvěžující občerstvení

Přivítáme vás welcome drinkem a k vířivce vám nabídneme šampaňské a mísu čerstvého ovoce. A nejen to - pozitivní a laskavý přístup společně s otevřenou myslí je průvodním prvkem každého z profesionálů v Luxury Spa.

Luxury Spa

Najděte nové radosti ze života

Najděte nové radosti ze života

Luxury Spa

Nejlepší relaxace

Pohoda, klid, ovoce, bublinky kam se podíváš. Tím to začíná. Úžasné teplo a za chvíli skvělá masáž. Tohle si prostě musím užít.

Luxury Spa

Vše po ruce

Nic nesmí chybět. Když přicházíte, čaj je v šálku a má nejlepší teplotu. Když odkládáte oděvy, máte kam, je bezpečně dát. Ručníky jsou měkké a na svém místě.

Fotogalerie